Sherlock holmes 1.sezon 2.bölüm

Download link:

➡ Click here: Sherlock holmes 1.sezon 2.bölümİstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. İlk bölümlerde karakter analizlerini göreceğimiz dizide ilerleyen bölümlerde gizem ve macera bizi hapsedecek.


sherlock holmes 1.sezon 2.bölüm
Bir diğer adres burası. John evden çıkar ve Sherlock evde sıkılıyorum diye gezerken aniden yandaki evin alt katında patlama olur. Sherlock gizemli dahi bir dedektiftir polis çıkmaza girdiğinde ilk iş Sherlock'a gider ve yardım ister, Watson ise Afganistan gazisi bir doktordur. Mycroft ile Sherlock karşılıklı oturmaktadır. Limbo en popüler me siteside burada. Ayrıca edebileceğinz güzel bir platform var. Gizemi araştıran ekibimiz Black Lotus adlı gizli bir Çin suç örgütüne ulaşırlar. Dizinin başrollerinde iki ünlü oyuncu Benedict Cumberbatch ve Martin Freeman karşımıza çıkıyor. Tabi ni de unutmamak gerek. Farklı konusu ile herkes tarafından beğenilen Sherlock file, suç ve gizemi çok iyi bir şekilde harmanlıyor. Tabi en popüler me siteside burada.

Sitemiz 5651 yasa gereği içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Dizinin başrollerinde iki ünlü oyuncu Benedict Cumberbatch ve Martin Freeman karşımıza çıkıyor... John eve gelip de ne olduğunu sorduğunda çok sıkıldığını ve suçluların ne yaptığını merak ettiğini söyler. Ancak istenirse Yapımcılar yada avukatları yayınlanmasını istemediği filmleri bize adresine bildirmeleri halinde içerik derhal yayından kaldırılılacaktır.


sherlock holmes 1.sezon 2.bölüm

Sherlock Holmes 1.Sezon 2.Bölüm Altyazılı izle - Dizinin başrollerinde iki ünlü oyuncu Benedict Cumberbatch ve Martin Freeman karşımıza çıkıyor... Sherlock beyninin hard disk gibi olduğunu ve önemsiz bilgileri sildiğini söyler.


sherlock holmes 1.sezon 2.bölüm

Bölüm; Gizemli semboller ve cinayetler, Londra'nın dört bir yanında ortaya çıkmaya başlayınca polis Sherlock ve Watson'dan yardım istemeye gelir... Gizemi araştıran ekibimiz Black Lotus adlı gizli bir Çin suç örgütüne ulaşırlar. Kitaplarıyla çok büyük bir üne sahip olan Sherlock yakın geçmişte çıkan filminden sonra şimdi de karşımıza dizisiyle geliyor... Dizinin başrollerinde iki ünlü oyuncu Benedict Cumberbatch ve Martin Freeman karşımıza çıkıyor... Dizide Sherlock ve Watson'un maceralarını izleyeceğiz. Sherlock gizemli dahi bir dedektiftir polis çıkmaza girdiğinde ilk iş Sherlock'a gider ve yardım ister, Watson ise Afganistan gazisi bir doktordur. Londraya döndükten sonra ev ararken Sherlock'la komşu olan Watson böylece maceraya dahil olacaktır... Farklı tarzı ve yapısıyla Sherlock'u canlandıran Benedict Cumberbatch bu role tam oturmuş ve rolü üstüne yapıştırmıştır... İlk bölümlerde karakter analizlerini göreceğimiz dizide ilerleyen bölümlerde gizem ve macera bizi hapsedecek. Son bölüme geldiğimizde ise macera bam başka bir seviyeye gelerek seyirciyi maksimum tatmin ediyor, bağlanacağınız dizinin geri kalan sezonlarınıda sitemizde bulabilirsiniz... Şimdiden iyi ve keyifli seyirler dileriz...